Budoucnost

23. února 2016 v 21:22 | Style-barbory |  Moje myšlenky
Když se řekne budoucnost, mnoho lidí ještě neví co jsi pod tím představit. Teď ale myslím určité osoby v mém věku.
Potom znám lidi, kteří Vám perfektně řeknou co chtějí dělat, jak chtějí žít, ale co když máte přítele, který bydlí od vás sice pár kilometrů jste spolu už hodně dlouho, hodně se milujete, představovali jste si s ním budoucnost, ale když tato otázka příjde, máte oba dva jiný názor.
Jeden má možnost jít ihned do práce, jelikož má po škole jistou práci, za to ten druhý bude rád, že zkoušku dospělosti vůbec udělá a pokud jí tedy vážně udělá, chce si svůj život užít tím, že chce cestovat aspoň minimálně na jeden rok a poté se vrátit do své rodné země a pokračovat ve svém životě. Až poté si najít práci, mít super přátele, chlapa který Vás bude milovat a budete mít společné plány i budoucnost.
Užít si chce život už jen proto, že když vidí ostatní jak se dřou za pár peněz a mnoho lidí si ani ten život neužilo a když Vás potkají řeknou Vám, kdybych se vrátil/a do tvých let určitě bych cestoval/a. Naučil/a se jazyk prostě by si to užili.
Mnoho přátel od mých rodičů mi řekli, ať určitě po škole cestuju. Najdu si práci někde v zahraničí, ikdyž se to tedy pěkně lehce říká, ale proč to přeci jen nezkusit. Jsem člověk, který má velmi bujnou fantazii a svého snu se nechce vzdát.
Když odbočím a tedy ten druhý člověk, co chce cestovat by zůstal se svým milým/milou ve své zemi kvůli jeho místu. Měl/a by práci, ale byla by tam ta nechuť, ta síla si jít radši za svým snem, ale to svědomí, že tady má partnera, kterého miluje a je aspoň šťastný on kvůli své vysněné práci je tedy hrozivá. Už jenom kvůli tomu, že ten druhý by byl nešťastný že žije jiný život a né svůj. Sice i tak by byl šťastný, kvůli tomu, že je se svou polovičkou, ale má nenaplněný sen a možná ho už ani nenaplní. Jenomže jsou lidé a lidé. Určitě někteří by si šli hned za svým snem a rozdělili by se. Ostatní by žili život toho druhého.Nebo oba by se vzdali svých snů a byli oba nešťastní ale nedali by to na sobě znát a byli by rádi, že oni dva jsou spolu. Je to sporné. Jsou to nenaplněné sny. Myslím si, že žít s někým koho miluji je krásné, ale toužit po něčem co jsem vždycky chtěl, ale nenaplnil jsem tu svou touhu je hodně pro mě děsivé. Omlouvám se za chyby, přeskakování a další chyby co zde najdete. Je to prostě pro mě chvilka, kdy píšu hodně když mě něco napadně a jsem ráda, že mě vůbec někdy něco napadne. Je to jen můj názor, tedy ani ne názor, ale zamyšlení.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama