Rozdíly a má recenze micelárních vod

8. února 2016 v 11:07 | Style-barbory |  Kosmetika
Můj článek je o porovnání micelárních vod. Vybrala jsem tři, které jsem dosud použila. A přeci je tam veliký rozdíl. Doufám že článek se Vám bude líbít.

Začnu od první micelární vody, kterou jsem si koupila. A to bylo od značky Garnier.
Tuhle micelární vodu jsem si koupila hned, jak jsem jí viděla u jedné z blogerek, že jí doporučuje. Bohužel, na pleť je hodně dobrá, ale když jsem vatovým tampónkem s touhle micelární vodou přejela oči, hodně to štípalo, poté jsem si na to zvykla a štípaní se už nedostavilo. Můžu tedy říct, že i doporučuji, ale samozřejmě každému vyhovuje něco jiného :-) U mě je na 2. místě ( z těch tří co jsem vybrala).


Jako druhá micelární voda je od L'oréalu.
Tahle micelární voda mě vyhovuje nejlépe. Je šetrná, nepálí mě z ní oči a je mi příjemná. Pro mě to byla jedna z nejlepších micelárních vod. Určitě doporučuji. Samozřejmě, že nevím jestli bude příjemná i Vám, ale má maminka jí používá a je také zcela spokojená. Takže tuhle micelární vodu dávám na 1. místo.


Jako třetí micelární vodu jsem si koupila od značky Balea
Byla to urychlená koupě, když to takhle řeknu Smějící se. Vlastně koupila jsem si jí minulou středu, když jsem potřebovala nutně narychlo nějakou micelární vodu. Jeli jsme totiž na hory a já používám micelární vodu každý den a mě bohužel má micelární voda od L'orélu došla.
Večer jsem se už moc těšila, až jí použiju. Tedy šla jsem do koupelny, když už to tedy tak podrobně popisuji a nanesla si jí na vatový tampónek. Z natěšenosti přišlo veliké zklamání. Mě voda příjde hodně agresivní, štípou po ní oči, i tvář a to jsem si jí koupila a je na ní napsáno (PRO SUCHOU A CITLIVOU POKOŽKU) nic z toho tedy není pravda. Velmi mě to zklamalo a zůstanu asi u Garnieru nebo L'oréalu. Samozřejmě že tahle micelární voda nepasovala jen mě, Vám vadit nemusí. Je to taková recenze podle mě. A tedy micelární vodu od značky Balea dávám místo 3.
Děkuji, pokud jste si to přečetli až do konce. A do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama